Školní časopis

Myšlenka školního časopisu se zrodila v hlavách našich žáků a některých pedagogů před prázdninami v červnu 2009. Vysloužilci naší školy nedávali časopisu příliš nadějí vzhledem k předchozím neúspěchům celou věc rozjet. Právě proto bylo velkým překvapením pro mnohé z nich, když koncem října 2009 vyšlo historicky první číslo časopisu s názvem INFIŠ (Informační Noviny Flákačů I Šprtů).

Měsíce ubíhaly, jeden školní rok střídal druhý a náš školní plátek stále přicházel s novými a ještě nadupanějšími čísly. Každý čtenář se tak mohl zasmát nad stránkou věnovanou hláškám ze školních lavic, zavzpomínat na školní akce a zážitky z nich podané přímo našimi žáky nebo se dozvědět něco zajímavého o svých učitelích, které se redaktoři nebojí vyzpovídat, aniž by na nich zůstala niť suchá. To všechno a mnohem více čeká na naše žáky, pedagogy, rodiče a další nadšené příznivce INFIŠe.

Od školního roku 2013/14 převzal záštitu nad časopisem Mgr. Ondřej Janda, který se ve spolupráci s redaktory bude snažit rozvíjet informovanost mezi žáky naší školy, zprostředkovávat vám seriózní informace (i nějaké ty pikantní drby) a především vás bavit.

Sami vidíte, že nás toho čeká hodně, proto nezbývá než popřát INFIŠi řadu povedených čísel, veselých porad při jejich tvorbě a také nové a nové čtenáře.

// BBCLONE STATISTIC